новости, достопримечательности, история, карта, фотогалерея Донецкой области
Донбасс информационный - путеводитель по Донецкой области

Новости Донецка и области

27 апреля 2018 года

Чим загрожує несплата?

коллекторы 

Проблеми з кредитом - варіанти дій

Сьогодні оформити кредит може кожна людина. Для цього навіть не потрібно збирати великий пакет документів, так як численні банки видають кошти без особливих перевірок з боку системи безпеки. Не випадково, частина позичальників халатно ставляться до щомісячних переказів. На їхню думку, ніхто не стане цікавитися договором, якщо його сума невелика. Даний факт виявився головною проблемою, так як відсоток невиплачених позик почав швидко зростати. Причому деякі люди не хочуть обманювати фінансові організації, просто не можуть впоратися з взятою на себе відповідальністю. Як же бути в настільки неприємної ситуації?

Перед обговоренням можливих виходів при перших труднощах потрібно зрозуміти, які наслідки загрожують людині. Насправді виплати слід здійснювати регулярно. Також читайте про - швидко гроши последствия

Зростання заборгованостей по кредитах

В іншому випадку доведеться зіткнутися з масою проблем.

• Постійні дзвінки і смс з нагадуванням про борг;

• Колекторські агентства;

• Передача справи про борг в прокуратуру.

Перший пункт напевно відмінно зрозумілий всім людям, адже нагадування стосуються навіть дрібних кредитів. Навіть при стабільності передачі коштів перед останнім терміном приходить невелике повідомлення на телефон, яке часто турбує позичальника.

Другий пункт - справжня проблема для населення. Всім відомо, що колекторські агентства краще за всіх інших «вибивають» гроші. Проте, пора вже забути про поширені стереотипи, так як в них теж працюють люди. Головне, ні в якому разі не ховатися, всіляко виявляючи власне наплювацьке ставлення до заборгованості. В цьому випадку завжди вдасться домовитися і перенести терміни.

Третій пункт - крайні заходи, на які йдуть деякі банки. В останні роки подібні справи відкриваються все частіше. Справа в тому, що під час судового розгляду позичальникові доведеться документально пояснюватиме, з якої причини кредит не виплачується. Причому кожна дрібниця буде досконально перевірятися і уточнюватися. Правда, привести статистику рішень поки не передбачається можливим, але «сподіватися на удачу» в подібних питаннях не слід.

Який вихід в критичній ситуації?

Тепер пора розібратися, що ж робити позичальникові, якщо він не може в даний момент здійснювати виплати. Відразу зневірятися не повинен ніхто, так як подальший розвиток подій просувається в різних напрямках. Важливо, що тільки сам клієнт банку вибирає той чи інший шлях.

• Визнання банкрутства;

• Договір з банком;

• Перекриття заборгованості іншим банком;

• Система страхування кредитів.

Ці пункти найкращим чином описують найпростіші виходи зі складної ситуації. Зрозуміло, потрібно детально розглянути кожен з них, щоб підказати користувачу, як вчиняти в критичний момент.

 

Группы в социальных сетях: Группа Донбасс информационный в ВКонтакте   Группа Донбасс информационный в Facebook   Группа Донбасс информационный в Googleplus   Донбасс информационный в Одноклассниках   Донбасс информационный в Твиттере
Отправить пост в социальную сеть:
Google +

stat24.meta.ua
Copyright © 2011 - 2018 | www.donbass-info.com | При копировании информации с сайта активная ссылка обязательна!