новости, достопримечательности, история, карта, фотогалерея Донецкой области
Донбасс информационный - путеводитель по Донецкой области
Документ без названия ф

Новости Донецка и области

18 июня 2018 года

Чому так важливий каталог автозапчастин на сайті

Укладаючи угоду в інтернет-магазині або маркетплейсе запчастин, клієнт розраховує на швидке і просте взаємодію з каталогом товару. Тому інформаційна база даних розробляється з урахуванням запитів цільової аудиторії. Для її оптимізації використовуються різні технології і методики.

Можливості сучасного каталогу автозапчастин

Згрупувати дані і синхронізувати їх з обліковими програмами допоможе ступінчаста різновид каталогу. Кожен етап супроводжується інформаційними цінностями - текстовими, відео матеріалами.

Щоб привернути увагу покупця, в каталозі розміщують ілюстративний матеріал - план схеми, креслення з описом окремих вузлів і компонентів запчастин.

Додатково проводиться порівняльний аналіз конкретної запчастини з графічним матеріалом. Для цієї мети, власники інтернет-магазинів створюють або використовують окремі «графічні пошуковики». В якості запиту завантажується конкретна схема або кресленні. В результаті, клієнт отримує повний технічний опис товару.

Грамотно складений каталог - це 90% відсотків успіху в продажах. Перш за все, це стосується маркування запчастин. Загальноприйняті коди деталей - це частина «закритих» програм і баз даних, які можна придбати у офіційних дилерів автомобільних компаній.

Клієнти маркетплейсу АвтоПро оцінили простоту та актуальність каталогу запчастин

Більшість інтернет-магазинів і маркетплейсов купують доступ до списків міжнародних кодувань і синхронізують їх зі своїми каталогами. На жаль, такий спосіб досить дорогий, тому знаходяться недалекоглядні власники, приголосні зменшити витрати на шкоду якості інформації. В результаті каталог поповнюється неактуальними даними, в тому числі і помилковою кодуванням.

Співробітники маркетплейса https://avtopro.ua стежать за оновленням маркувань і надають достовірні відомості в режимі онлайн. Це відбувається таким чином:

  • Всі незрозумілі слова і терміни іноземною мовою переводяться з урахуванням професійної термінології. Таким чином, звичайний водій і досвідчений дилер зрозуміють мову опису.
  • До креслень і схем додаються інформативні виноски і рекомендації, з незрозумілих моментів. У деяких випадках графічне зображення доповнюється Відеоогляд або посиланням на тему форуму.
  • Використовуючи фільтр пошуку, не потрібно звіряти кодування з офіційними даними. У таблиці надається інформації про сам товар і категорії, де він знаходиться. Це зручно у випадках, коли автозапчастин знаходиться в декількох категоріях одночасно.

Інформаційний каталог - це стратегічно важлива частина інтернет-ресурсу, як для продавця, так і покупця. Грамотно побудована база даних і пошуковий фільтр маркетплейсу АвтоПро допоможуть Вам уникнути елементарних помилок при пошуку потрібної запчастини, а також кодування.

 

Группы в социальных сетях: Группа Донбасс информационный в ВКонтакте   Группа Донбасс информационный в Facebook   Группа Донбасс информационный в Googleplus   Донбасс информационный в Одноклассниках   Донбасс информационный в Твиттере
Отправить пост в социальную сеть:
Google +

stat24.meta.ua
Copyright © 2011 - 2018 | www.donbass-info.com | При копировании информации с сайта активная ссылка обязательна!