новости, достопримечательности, история, карта, фотогалерея Донецкой области
Донбасс информационный - путеводитель по Донецкой области

Новости Донецка и области

25 июня 2018 года

За яким принципом обирати квартиру?

Щороку вносяться свої корективи в стан справ на ринку нерухомості. Нові тенденції та соціально-економічні показники обов'язково слід враховувати, якщо ви зважилися купити квартиру. А вибір власного житла – це завжди процес трудомісткий та відповідальний. Спрогнозувати за яким сценарієм розвиватиметься ринок нерухомості досить проблематично.

Не за горами здійснення заповітної мрії – покупка квартири. Тепер необхідно подбати про те, щоб радість цієї покупки ніщо не затьмарило. А значить, пора з усією ретельністю та систематичністю подумати про те, яка саме квартира повинна стати вашим затишним гніздечком та фортецею.

Вибір квартири в ЖК

Для покупки квартири потрібно обов'язково перевіряти документи, об'єкт та забудовника, а для більшої впевненості потрібно замовити консультацію у юриста. Спокусившись на хорошу ціну або обіцянки, можна попастися на вудку шахраїв і, як мінімум, ще дуже довго не побачити свою квартиру, а в гіршому випадку зовсім втратити гроші. Фахівці вважають що:

  • Компанія-забудовник повинна володіти хорошою репутацією на ринку, відрізнятися стабільною роботою. Тому потрібно вивчити не тільки поточні проекти, а й поцікавитися минулими.
  • Надійніше купувати квартиру в уже зданому в експлуатацію будинку, а не в не добудовах. Хоча останній варіант буде стояти менше, але ризик в такому випадку підвищується.
  • Одним з найбільш бюджетних варіантів називають сегмент міні-квартир з ремонтом та меблями, який розвивається сьогодні дуже динамічна.
  • Чим більше поверховість будівлі, тим більше часу буде потрібно на його будівництво. Якщо хочеться отримати квартиру скоріше, варто віддати перевагу дому з невеликою кількістю поверхів. За словами експертів, зменшення кількості поверхів у будинках передмістя та районах, прилеглих до центру – тренд цього року.
  • Обов'язково необхідно врахувати стан квартири після здачі, розрахувати вартість ремонту.

Будь-який спальний район зараз активно забудовується. Але така ситуація загрожує перенаселенням районів. Вибір квартири випливає з міркувань наявності розвиненої інфраструктури та зручності транспортної розв'язки. Адже часто в містах доводиться використовувати кілька видів транспорту, а сама дорога може обчислюватися годинами.

Вторинний ринок

Найбільшою популярністю на вторинному ринку нерухомості зараз користуються бюджетні однокімнатні квартири. При цьому ключовими критеріями вибору стали наявність метро в пішої доступності та інфраструктура району.

  • Якщо бюджет досить обмежений, не варто «чіплятися» за той чи інший район. Краще зробити акцент на гарній транспортній розв'язці.
  • Купуючи «вбиту» квартиру, наперед оціните вартість ремонту. Можливо, має сенс доплатити кілька тисяч доларів спочатку за покупку житла з нормальним ремонтом.
  • Цікавтеся енергоефективністю та ощадливістю виставленої на продаж квартири, адже систематично спостерігається підвищення тарифів та комунальних платежів.
  • Дуже уважно поставтеся до документів на квартиру. Чорний ринок повний сумнівних пропозицій, які можуть продавати під виглядом нормальних квартир. Буде далеко не приємно отримати новину, що куплена квартира не зовсім належить вам. Обов'язково проведіть нотаріальну перевірку нерухомості на предмет арештів та інших обтяжень.
  • Вік будинку грає дуже велику роль – старі будинки відрізняються давно не ремонтованими зношеними комунікаціями, що безпосередньо впливає на якість життя.

Найкраще аналізувати ціни на нерухомість у Львові на DOM.RIA. Це обумовлено тим що на сайті працює програма перевірених оголошень якою можуть скористатися всі бажаючі незалежно від місця проживання в Україні. така програма має на увазі що спеціально підготовлені люди – інспектори сайту особисто виїжджають на місце локації нерухомості та документально фіксують її стан. Використовуючи спеціальну панорамну камеру, вони фіксують стан квартир що дозволяє покупцям мати повне уявлення про житлоплощу яка купується. DOM.RIA №1 серед сайтів що конкурують в сфері нерухомості тому ви можете бути впевнені в актуальності наданої покупцям інформації.

Підбираємо квартири мрії

Безліч питань слід поставити собі, перш ніж сформувати образ заповітної квартири. Гучний центр або тихий спальний район? Де гратимуть діти? Чи потрібна стоянка? В якій квартирі уявляєте себе? Куди можна піти гуляти з собакою? Та ще дуже багато важливих нюансів, які обов'язково потрібно врахувати. Звичайно, йти в абсолютні мрії теж не варто, як і забувати про доступний бюджет.

Головне завдання – дати чітку та максимально докладну відповідь собі на питання: яку квартиру ви хочете придбати? При цьому вказати, які чинники є обов'язковими, а які можуть обговорюватися в залежності від пропозиції. Це дуже важливо, адже тоді можна скласти чітку картину вимог та підібрати максимально відповідні варіанти.

 

Группы в социальных сетях: Группа Донбасс информационный в ВКонтакте   Группа Донбасс информационный в Facebook   Группа Донбасс информационный в Googleplus   Донбасс информационный в Одноклассниках   Донбасс информационный в Твиттере
Отправить пост в социальную сеть:
Google +

stat24.meta.ua
Copyright © 2011 - 2018 | www.donbass-info.com | При копировании информации с сайта активная ссылка обязательна!