новости, достопримечательности, история, карта, фотогалерея Донецкой области
Донбасс информационный - путеводитель по Донецкой области
Загрузка...
Loading...
Загрузка...

Новости Донецка и области

20 июня 2013 года

Победителям Всеукраинской ученической олимпиады по украинскому языку и литературе назначены стипендии Кабинета Министров Украины

Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины 

Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины

Приказом Министерства образования и науки Украины от 13 июня 2013 № 740 утвержден список победителей Всеукраинской ученической олимпиады по украинскому языку и литературе 2012/2013 учебного года назначены стипендии Кабинета Министров Украины.

Согласно приказу, победителям Олимпиады назначены стипендии Кабинета Министров Украины, выплату которых обеспечить необходимо руководителям соответствующих учебных заведений.

«Выплата стипендий осуществлять в течение одного учебного года, начиная с 1 сентября 2013 года, за счет средств бюджета, из которого финансируется учебное заведение», - говорится в приказе.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ  УКРАЇНИ

НАКАЗ № 740 Про призначення стипендій  Кабінету Міністрів України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 982 «Про заснування стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури», відповідно до Порядку призначення щорічних стипендій Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07 вересня 2001 р. № 628 та враховуючи подання Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам навчальних закладів забезпечити виплату стипендій Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2012/2013 навчального року за списком, що додається.
2. Виплату стипендій здійснювати протягом одного навчального року, починаючи з 1 вересня 2013 року, за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується навчальний заклад, де навчається стипендіат, у розмірі, визначеному підпунктом 5 пункту 14 постанови Кабінету Міністрів України від 05 березня 2008 р. № 165 «Деякі питання стипендіального забезпечення».
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

Міністр Д. В. Табачник

Додаток до наказу Міністерства освіти і науки

Список переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади  з української мови та літератури 2012/2013 навчального року, яким  призначено стипендії Кабінету Міністрів України:

  • Бережнюк Анастасія Юріївна - учениця 8 класу Жидачівської гімназії імені Омеляна Партицького Львівської області.
  • Борщавецька Анастасія Вадимівна - учениця 10 класу Новоселівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Великомихайлівського району Одеської області.
  • Брик Ірина Віталіївна - учениця 9 класу Рівненської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради.
  • Велика Інна Володимирівна - учениця 8 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Совєтського району Автономної Республіки Крим.
  • Виходцева Ангеліна Олексіївна - учениця 10 класу Теплицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Теплицького району Вінницької області.
  • Власенко Анна Юріївна - учениця 9 класу Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Черкаської районної ради.
  • Вовк Мар’яна Русланівна - учениця 11 класу Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 Долинської районної ради Івано-Франківської області.
  • Гришина Анастасія Вікторівна - учениця 10 класу Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області.
  • Дмитрук Анастасія Віталіївна - учениця 11 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради.
  • Дранніков Антон Олегович - учень 8 класу комунального закладу «Луганський навчально-виховний комплекс середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 24».
  • Затірка Марина Сергіївна - учениця 11 класу Кельменецького ліцею Чернівецької області.
  • Зінчук Валентина Іванівна - учениця 9 класу Ковельської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Лесі Українки Ковельської міської ради Волинської області.
  • Кириченко Анастасія Олександрівна - учениця 10 класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 138 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпропетровської міської ради.
  • Мадюкіна Ірина Леонідівна - учениця 8 класу Севастопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31 Севастопольської міської ради.
  • Масловська Ірина Михайлівна - учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м. Житомира.
  • Міськів Уляна Володимирівна - учениця 8 класу Більче-Золотецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борщівської районної ради Тернопільської області.
  • Нодь Олена Михайлівна - учениця 9 класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку Закарпатської області.
  • Нудьга Юлія Леонідівна - учениця 10 класу Веселівської районної різнопрофільної гімназії Веселівської районної ради Запорізької області.
  • Пишна Владислава Олександрівна - учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради.
  • Пітик Катерина Григорівна - учениця 8 класу спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т. Шевченка Голосіївського району міста Києва.
  • Сидорук Марія Юріївна - учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія–загальноосвітній навчальний заклад І ступеня імені Володимира Мельника» м. Обухова Київської області.
  • Турбіль Ярослав Володимирович - учень 10 класу Чернігівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 30 Чернігівської міської ради.
  • Худіч Марина Олегівна - учениця 10 класу Донецького обласного санаторного ліцею-інтернату з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін «Ерудит» Донецької обласної ради.
  • Чеберко Тетяна Михайлівна - учениця 11 класу Баштанської гімназії Баштанської районної ради Миколаївської області.
  • Черевик Ольга Анатоліївна - учениця 9 класу Новосанжарського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради Полтавської області.
  • Шибінська Катерина Едуардівна - учениця 11 класу навчально-виховного комплексу № 11 м. Кам’янця-Подільського Хмельницької області.
  • Щербакова Олена Сергіївна - учениця 11 класу Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Путивльської районної ради Сумської області.
Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти О. А. Удод

По информации Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины www.mon.gov.ua

 

Группы в социальных сетях: Группа Донбасс информационный в ВКонтакте   Группа Донбасс информационный в Facebook   Группа Донбасс информационный в Googleplus   Донбасс информационный в Одноклассниках   Донбасс информационный в Твиттере
Отправить пост в социальную сеть:
Google +

Поиск по сайту :

stat24.meta.ua
Copyright © 2011 - 2016 | www.donbass-info.com | При копировании информации с сайта активная ссылка обязательна!